Gránit mosogató

A feltüntetett árak alanyi adómentesek, áfát nem tartalmaznak.

Gránit mosogató
Listázás:
Rendezés:
ELLECI - Gránit mosogatótálca Best 104 Workstation G78-14%Szállítás 3-4 hét

ELLECI - Gránit mosogatótálca Best 104 Workstation G78

Letisztult forma, karakteres megjelenésAz Elleci Best 104 Workstation (G78 Kávé) Granitek mosogatótá..

139,990 Ft 119,990 FtNettó ár: 119,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Best 104 Workstation M79 Alumínium-14%Szállítás 3-4 hét

ELLECI - Gránit mosogatótálca Best 104 Workstation M79 Alumínium

Letisztult forma, karakteres megjelenésAz Elleci Best 104 Workstation (M79 Alumínium) Granitek mosog..

139,990 Ft 119,990 FtNettó ár: 119,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Best 105 Workstation G48-14%Szállítás 3-4 hét

ELLECI - Gránit mosogatótálca Best 105 Workstation G48

Stílusos kényelem gránit kivitelbenAz Elleci Best 105 Workstation Granitek (G48 Cement) mosogatótálc..

139,990 Ft 119,990 FtNettó ár: 119,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Best 105 Workstation G68-14%Szállítás 3-4 hét

ELLECI - Gránit mosogatótálca Best 105 Workstation G68

Stílusos kényelem gránit kivitelbenAz Elleci Best 105 Workstation Granitek (G68 Fehér) mosogatótálca..

139,990 Ft 119,990 FtNettó ár: 119,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Best 105 Workstation G78-14%Szállítás 3-4 hét

ELLECI - Gránit mosogatótálca Best 105 Workstation G78

Stílusos kényelem gránit kivitelbenAz Elleci Best 105 Workstation Granitek (G78 Kávé) mosogatótálca ..

139,990 Ft 119,990 FtNettó ár: 119,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 105 UM G39 munkalap alá szerelhető

Harmonikus konyhai összhang egy színben Az egységes és elegáns konyhai megjelenés érdekében egészíts..

119,990 Ft Nettó ár: 119,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 105 UM G43 munkalap alá szerelhető

QUADRA kollekcióMinimalista kollekció a tiszta, modern vonalakat kiemelő egyszerűséggel. A Quadra ra..

119,990 Ft Nettó ár: 119,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 105 UM G48 munkalap alá szerelhető

QUADRA kollekcióMinimalista kollekció a tiszta, modern vonalakat kiemelő egyszerűséggel. A Quadra ra..

119,990 Ft Nettó ár: 119,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 105 UM G51 munkalap alá szerelhető

QUADRA kollekcióMinimalista kollekció a tiszta, modern vonalakat kiemelő egyszerűséggel. A Quadra ra..

119,990 Ft Nettó ár: 119,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 105 UM G59 Antracit munkalap alá szerelhető

QUADRA kollekcióMinimalista kollekció a tiszta, modern vonalakat kiemelő egyszerűséggel. A Quadra ra..

119,990 Ft Nettó ár: 119,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 105 UM G62 munkalap alá szerelhető

QUADRA kollekcióMinimalista kollekció a tiszta, modern vonalakat kiemelő egyszerűséggel. A Quadra ra..

119,990 Ft Nettó ár: 119,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 105 UM G68 munkalap alá szerelhető

QUADRA kollekcióMinimalista kollekció a tiszta, modern vonalakat kiemelő egyszerűséggel. A Quadra ra..

119,990 Ft Nettó ár: 119,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 105 UM G78 munkalap alá szerelhető

Harmonikus konyhai összhang egy színben Az egységes és elegáns konyhai megjelenés érdekében egészíts..

119,990 Ft Nettó ár: 119,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 105 UM M79 Alumínium munkalap alá szerelhető

QUADRA kollekcióMinimalista kollekció a tiszta, modern vonalakat kiemelő egyszerűséggel. A Quadra ra..

119,990 Ft Nettó ár: 119,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Best 105 Workstation M79 Alumínium-11%Szállítás 3-4 hét

ELLECI - Gránit mosogatótálca Best 105 Workstation M79 Alumínium

Stílusos kényelem gránit kivitelbenAz Elleci Best 105 Workstation Granitek (M79 Alumínium) mosogatót..

139,990 Ft 124,990 FtNettó ár: 124,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 110 UM G39 munkalap alá szerelhető

Harmonikus konyhai összhang egy színben Az egységes és elegáns konyhai megjelenés érdekében egészíts..

124,990 Ft Nettó ár: 124,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 110 UM G43 munkalap alá szerelhető

QUADRA kollekcióMinimalista kollekció a tiszta, modern vonalakat kiemelő egyszerűséggel. A Quadra ra..

124,990 Ft Nettó ár: 124,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 110 UM G48 munkalap alá szerelhető

QUADRA kollekcióMinimalista kollekció a tiszta, modern vonalakat kiemelő egyszerűséggel. A Quadra ra..

124,990 Ft Nettó ár: 124,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 110 UM G51 munkalap alá szerelhető

QUADRA kollekcióMinimalista kollekció a tiszta, modern vonalakat kiemelő egyszerűséggel. A Quadra ra..

124,990 Ft Nettó ár: 124,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 110 UM G59 Antracit munkalap alá szerelhető

QUADRA kollekcióMinimalista kollekció a tiszta, modern vonalakat kiemelő egyszerűséggel. A Quadra ra..

124,990 Ft Nettó ár: 124,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 110 UM G62 munkalap alá szerelhető

QUADRA kollekcióMinimalista kollekció a tiszta, modern vonalakat kiemelő egyszerűséggel. A Quadra ra..

124,990 Ft Nettó ár: 124,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 110 UM G68 munkalap alá szerelhető

QUADRA kollekcióMinimalista kollekció a tiszta, modern vonalakat kiemelő egyszerűséggel. A Quadra ra..

124,990 Ft Nettó ár: 124,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 110 UM G78 munkalap alá szerelhető

Harmonikus konyhai összhang egy színben Az egységes és elegáns konyhai megjelenés érdekében egészíts..

124,990 Ft Nettó ár: 124,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 110 UM M79 Alumínium munkalap alá szerelhető

QUADRA kollekcióMinimalista kollekció a tiszta, modern vonalakat kiemelő egyszerűséggel. A Quadra ra..

124,990 Ft Nettó ár: 124,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 350 G39

ELLECI Quadra 350 Granitek kétmedencés mosogatótálca (G39 Lágy fehér) – Olasz elegancia, időtálló mi..

126,990 Ft Nettó ár: 126,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 350 G48

ELLECI Quadra 350 Granitek kétmedencés mosogatótálca (G48 Cement) – Olasz elegancia, időtálló minősé..

126,990 Ft Nettó ár: 126,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 350 G59 Antracit

ELLECI Quadra 350 Granitek kétmedencés mosogatótálca (G59 Antracit) – Olasz elegancia, időtálló minő..

126,990 Ft Nettó ár: 126,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 350 G62

ELLECI Quadra 350 Granitek kétmedencés mosogatótálca (G62 Antikolt Fehér) – Olasz elegancia, időtáll..

126,990 Ft Nettó ár: 126,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 350 G68

ELLECI Quadra 350 Granitek kétmedencés mosogatótálca (G68 Fehér) – Olasz elegancia, időtálló minőség..

126,990 Ft Nettó ár: 126,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 350 G78

ELLECI Quadra 350 Granitek kétmedencés mosogatótálca (G78 Kávé) – Olasz elegancia, időtálló minőség ..

126,990 Ft Nettó ár: 126,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 350 M79 Alumínium

ELLECI Quadra 350 Granitek kétmedencés mosogatótálca (M79 Alumínium) – Olasz elegancia, időtálló min..

126,990 Ft Nettó ár: 126,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Ego 400 G40

A lágyabb ízléssel rendelkezők számára tervezett mosogatótálcák. A finom vonalvezetés magával ragadó..

129,990 Ft Nettó ár: 129,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Ego 400 G68

A lágyabb ízléssel rendelkezők számára tervezett mosogatótálcák. A finom vonalvezetés magával ragadó..

129,990 Ft Nettó ár: 129,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Ego 400 G78

Harmonikus konyhai összhang egy színben Az egységes és elegáns konyhai megjelenés érdekében egészíts..

129,990 Ft Nettó ár: 129,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 120 UM G40 munkalap alá szerelhető

Harmonikus konyhai összhang egy színben Az egységes és elegáns konyhai megjelenés érdekében egészíts..

129,990 Ft Nettó ár: 129,990 Ft

ELLECI - Gránit mosogatótálca Quadra 120 UM G43 munkalap alá szerelhető

Harmonikus konyhai összhang egy színben Az egységes és elegáns konyhai megjelenés érdekében egészíts..

129,990 Ft Nettó ár: 129,990 Ft